3 Adımda Tosla Kart Nedir ? Tosla Kart Kampanyaları Neler ?

0

Akbank’ın bir kaç yıl önce sanal cüzdan olarak çıkardığı bir çok işlemi ücretsiz yapmanıza fırsat tanıyan Tosla Kartı kampanyalarıyla da çok kullanılmaya başlandı. Her ay yeni kampanyalar yaparak gençlerin gözde sanal cüzdanı olmaya çalışan platform bir çok yönden avantaj sağlıyor.

1.Tosla Kart Nedir ?

Öncelikle Tosla güvenli bir sanal cüzdandır çünkü arkasında Akbank yer alıyor ve devlet tarafından da gerekli onayları almıştır. Ayrıca her yaştan insanın kayıt olup kullanabileceği bir sanal para cüzdanı olduğu için gençler tarafından da çok seviliyor. Kartına da ücretsiz sahip olabileceğiniz platformun aynı zamanda şuan çok güzel bir kampanyası var. İlk kez kartı alıp alışveriş yapanlara özel 10 TL kartına iade yapıyor. 😎 Sistem de üyeler birbirlerine cep numarasına ücretsiz para transferi yapabilir ya da kendinize ait banka hesaplarına da ücretsiz çekim yapabilirsiniz. Bir yandan yeni çıkan bir kampanyasıyla birlikte arkadaşlarınızla Harca Bölüş de yapabiliyorsunuz. Mesela bir yere gittiğinizde hesabı ödemek için konuşmalar sürerken direk Tosla dan Harca Bölüş diyerek herkesin eşit miktarda ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

| SANAL CÜZDAN : Papara Nedir ? Papara Güvenilir Mi

Tosla Kart‘ın en can alıcı noktası ise bizce sürekli yenilenen geri iade kampanyalarıyla kendini çok sevdiriyor. 😎 Ayrıca kendiniz üye olduktan sonra arkadaşlarınızı davet ettiğinizde de her ay en fazla 3 kişi olmak kaydıyla 9 TL kazanıyorsunuz. Kartınıza Akbank ATM’lerinden ücretsiz para yatırabilirken, diğer bankalarda ücret kesintisi olabilir. Uygulamanın para göndermek için kullandığı güzel bir sloganı da var. ” Toslamak “ Hep birlikte kampanyalarıyla bir güzel toslasak mı ?

tosla kart

2.Tosla Kart Nasıl Alınır?

Sende bir Tosla‘lı olmak istiyorsan tek yapman gereken öncelikle Tosla uygulamasını telefonuna indirmek olacak. Sonra gerçek bilgilerinizle kayıt olup, Profilim kısmından Kart Başvurusuna tıklayıp Tosla’ya gönderin. Adınızın üzerinde yazılı olduğu kart size ücretsiz olarak kargoyla gönderiliyor. Ama eğer işiniz acil ise Tosla karta isimsiz olarak  Carrefoursa, Teknosa, D&R mağazalarından ve ya Hepsi burada sitesinden satın alabilirsiniz. Buradan aldığınız da 5 TL ücretini ödemeniz gerek. Tosla Kartı uygulamadan alırsanız ise kart için hesabınızda 5 TL olmasını istese de size gelecek ay bu parayı iade ediyor. Ayrıca en güzel yanı kartla yapacağınız ilk harcamadan sonra 10 TL geri iade yapması 🙂

tosla-kampanya
tosla-kampanya

3.Tosla Kart Kampanyaları

Tosla Kart’ın en güzel avantajı bizce onu ayrı kılan geri iade kampanyalarıdır. Netflix, Blu Tv, Exxen gibi online izleme siteleri ve Youtube Premium, Spotify, Deezer müzik platformlarında %50 oranında iade yapıyor. Ayrıca Toslayanlar ilk iki Bisu alışverişlerinde de %50 iadeye hak kazanıyor. Bütün kampanyalarını detaylı incelemeniz için sizleri Tosla Kampanyalarını sayfasına davet ediyorum.