Ozan SuperApp Nedir ? Güvenilir Mi ?

0

Paparaya rakip olabileceği düşünülen Ozan SuperApp online olarak anında istediğiniz kişiye online olarak para gönderip, alabileceğiniz ve aynı zamanda marketinden oyun kodları alışverişi, Online üyelik kodları, Blutv üyeliği kodları alabileceğiniz bir uygulamadır. Hemen Ozan SuperApp uygulamasına kayıt olarak online döviz alım satımı da yapabilir ve para transferinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olması çok kolay olan uygulamaya sadece cep numaranız ve TC kimlik numaranızla kayıt oluyorsunuz. Uygulamayı kullanmak için Türkiye de olmanız da şart değil her yaştan kişi de kayıt olabiliyor. Aynı zamanda sadece Türk Lirası hesabı değil, Dolar ,Euro hesapları da açıp, alım ve satım işlemlerini yapabilirsiniz.

Şimdilik Ozan SuperApp uygulamasında sadece ozan uygulamasında hesabı olan arkadaşlarına para gönderme aktif olsa da yakın zamanda tüm işlemlerin açılacağı ve kart satışının da başlayacağını duyurdular. Herkesin çok merak ettiği Ozan Superapp güvenilir mi sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Ozan SuperApp Güvenilir Mi ?

Güzel bir sloganla karşımıza çıkan Ozan SuperApp uygulaması biz “Finansal servisler için daha iyisini yapabiliriz!” diyerek yola çıkmışlar. Hem bireysel hem de işletme sahiplerine kolayca ve ücretsiz para transferleri işlemlerini sunan uygulama finansal bir teknoloji şirketidir.

TAVSİYE KONU : Aliexpress 10 Dolarlık Kupon Kazanmak

BBDK tarafından lisans alıp yayın hayatına başlayan Ozan SuperApp resmi onaylarını almış bir uygulamadır. Devlet tarafından güvenilirliği kanıtlanmış ve legal olarak sitesinde yazdığı gibi “Ozan Elektronik Para A.Ş., 6493 sayılı yasa kapsamında BDDK tarafından yetkilendirilmiş, Ocak 2020’den itibaren de TCMB’nin gözetimde hizmet veren lisanslı bir kuruluştur.”

ozan superapp
ozan superapp

Ozan SuperApp Nasıl Kayıt Olunur ?

Web sitesine giriş yapıp uygulamalarından telefonunuz için uygun olan versiyonunu indiriniz. İlk olarak telefon numaranızı ve e-mail doğrulamanızı yapın ve ardından TC kimlik numarası , Ad- Soyadı bilgilerini girerek kayıt olmayı tamamlayın. Ancak ilk üye olurken 5 TL kazanmak isterseniz davet kodumla kayıt yapmalısınız.

DAVET KODUMLA ÜYE OL 5 TL KAZAN HG88196757

Böylece ilk üye olduğunuzda anında 5 TL hesabınızda olacak ve daha sonra sizde arkadaşlarınızı davet ederek 30 TL ya kadar kazanabilirsiniz. Her davet ettiğiniz kişi başına 5 TL kazanıyorsunuz. Sonra kazandığınız parayı market kısmında alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. Yakın zamanda uygulamaya banka transferi ve döviz alım satım işlemleri geleceği de duyuruldu.