Migros İndirim Kodu 25 TL Alışverişe 10 TL

1

Alışveriş fırsatları ve indirim kuponlarıyla adından sıkça söz ettiren Migros geçen ay yaptığı 25/10 indirim kampanyasını bu ayda devam ettirmeye karar verdi. Hem de önceki ay yararlanmış olanlar da tekrar hesaplarına Migros indirim kodunu girip yeniden faydalanabiliyor. İndirim kodunu almak ise çok basit 🙂

GÜNCELLEME KAMPANYA ” 15-28 Nisan tarihleri arasında Money’li ol, tek seferde yapacağın ilk 25 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim kazan” olarak devam ediyor !

İlk olarak telefonumuza Facebook uygulamasını indiriyoruz ve hesabımıza giriş yapıp yada yeni bir hesap açarak, Money Kart linkine tıklayıp sayfadan Teklifi Al ve Kaydet diyoruz. Sonra alt kısımda bize 10 haneden oluşan bir kod verecek bunun ekran görüntüsünü alın yada bir yere mutlaka not edin.

Daha sonra Migros: Güncel Kampanya Fırsat yazan uygulamasını indirin. Önceden üyeliğiniz var ise telefon numaranızla direk giriş yapın ya da uygulama üzerinden kayıt olabilirsiniz. Sonra uygulama da Profil kısmına ve Şifre ile Kampanya Tanımlaya tıklayıp 10 haneli aldığımız kodu giriyoruz. Böylece 25TL üstü alışverişiniz de 10 TL hesabınıza tanımlı oluyor ve herhangi bir Migros marketine gidip kasa da ödemeyi yapmadan önce telefon numaranızı söyleyerek Money kartınızda ki 10 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Her bir telefon numarası için yeni bir kod Migros Money hesabınıza tanımlamanız gerekir. Ayrıca Migros’un bir güzel kampanyası daha var onunla birlikte çifte indirim kazanabilirsiniz.

İstanbul kartınızı Money hesabınıza kayıt ederek 35 TL üstü alışveriş yaptığınız da 10 Money iade kazanabilirsiniz. 10 Money de 10 TL iade demek oluyor ve başka zamanda kullanılabilir. Eğer Money üyesiyseniz, İstanbul kartınıza Money özelliği kazandırmak için kart eşleştirme işleminizi Migros kasalarından veya Migros çağrı merkezini arayarak (444 10 44) yapabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise istanbul kartımızı kayıt etmek yerine kampanyadan yararlanmak için Money facebook sayfasında kod alıp yine migros hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Kodu alacağınız Facebook linkini bırakıyorum. 35 TL ALIŞVERİŞE 10 MONEY İADE

Son olarak diyeceğim Migros indirim kodlarının ikisini de hesabımıza tanımlayarak 35 TL üstü bir alışveriş yaptığımız da 10 TL indirim düşürüp, 10 TL Money kazanıyoruz ve 15 TL ödeme yapmış oluyoruz 🙂