Aliexpress Kes Onu ile Bedava Ürün Almak

12

Yurt dışından alışveriş yapmak için yıllardır kullandığımız Aliexpress bu yıl içerisinde bir çok kampanyaya imza attı ancak en güzeli Kes Onu kampanyası ile bir ürünü sadece 0.10 kuruşa satın almak oluyor.

Kes Onu ! kampanyasına katılmak için öncelikle Aliexpress mobil uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Bu arada bilgisayardan kampanyaya katılamıyoruz onu da belirteyim. Uygulamayı telefona indirdikten sonra yeni bir hesap açarak giriş yapın ve en üst kısımda yazan KES ONU bölümüne tıklayın.

TAVSİYE KONU : Aliexpress 10 Dolarlık Kupon Kazanmak

Aliexpress Kes Onu

Daha sonra buradan bir adet ürünü ücretsiz almaya hak kazanıyoruz. Ancak ürünü satın almaya tıklamadan önce dikkat etmeniz gerekenler var. Çünkü bazı ürünler Türkiye’ye sevk edilmiyor. Bu yüzden satın almadan önce ürüne normal olarak tıklayın ve Türkiye ye gönderip gönderilmediğini kontrol edin. Bunu da ürüne tıklayıp view details yazan kısıma tıklayıp yapabilirsiniz. Eğer gönderim yapılıyorsa ürünü 0.10 kuruşa düşürüp adres ve ödeme bilgilerinizi girdikten sonra satın alabilirsiniz.

Aliexpress Kes Onu Ürünleri

Şimdi ilk ürünümüzü satın aldıysak bir diğer güzel kampanyamıza geçelim 🙂 Bu kampanyamız da ise bir ürünü arkadaşlarımızla paylaşıp tıklayarak sadece 0.80 kuruşa satın alabiliyoruz.

Aliexpress Kes Onu

Ürünün fiyatına göre daha çok arkadaşımızı tıklamaya davet etmemiz gerekiyor. Öncelikle bir adet almak istediğiniz ürünü seçin ve tabi ki Türkiye’ye sevk edilip edilmediğini de ürünün linkine tıklayıp View Details kısmından öğrenin. Daha sonra Türkiye’ye gönderiliyorsa “ ‘a düşürün TRY 0.74” linkine tıklayın ve ürünü arkadaşlarınızla paylaşın. Onlarda tıklayıp, yardım et dedikçe ürün %99 olana kadar yükselecek ve 99 olduğunda ürünümüzü sadece 0.80 kuruşa satın alıyoruz 🙂

Son olarak bu kampanya sayesinde sadece 3 TL vergisini ödeyerek satın aldığım 500 ML Dereceli termosumu da sizlerin de beğenisine sunuyorum 🙂

Aliexpress Kargo Takibi Yapmak

Aliexpress kargo takiplerini kendi sitesinde Aliexpress Standart Shipping ya da Global Order Tracking üzerinden takip ettiriyor ancak bu kargo sitelerinin güncellemesi çok yavaş çalışıyor. Bu yüzden kargolarınızı güncel olarak, daha hızlı takip edebileceğiniz Ship24.com sitesini tavsiye ederim. Günlük olarak kargonuzda bir değişiklik olduğunda anında site de güncelliyor ayrıca PTT kargoya teslim edildiğinde yeni kargo takip numarasını gösteriyor. Böylece artık PTT kargo üzerinden daha kolay takip edebiliyorsunuz. Eğer mobil uygulama üzerinden ise takip etmek isterseniz 1Track Android uygulamasını önerebilirim. App Store mağazasında yer alıp, almadığı konusunda bilgim yok. Bu uygulamaya da kargo kodunuzu giriyorsunuz ve her gün uygulamaya girdiğinizde nerede olduğunu görebilirsiniz.

Hadi o zaman Aliexpress linkine yardım etmem için, linkini yorumlarda paylaşabilirsin 🙂

Ve daha fazla kişiye paylaşıp, kazanmak için seni Telegram Sıcak Fırsatlarım grubumuza bekleriz.

aliexpress kes onu termos