Aliexpress 10 Dolarlık Kupon Kazanmak

2

Yurt dışı alışverişlerinde neredeyse her zaman kullandığımız ve kampanyalarıyla da adından sıkça söz ettiren Aliexpress 10 dolarlık kupon ile bu defa kullanıcılarını sevindiriyor. Aliexpress sitesinin ilk olarak bir diğer güzel kampanyası olan Kes Onu ile Bedava Ürün Almak fırsatından yararlanmanızı tavsiye ederiz. Şimdi gelelim alt limitsiz 10 dolarlık kuponu almaya; İlk olarak Aliexpress mobil uygulamasından hesabınıza giriş yapın ve daha sonra hesabım kısmına tıklıyoruz.

Burada ödül kardeşliği yazan yere tıklayın ve 74 TL ile 124 TL Aç diyen bir yazı karşımıza çıkıyor.74 TL yazanı seçmenizi tavsiye ederim .124 TL yazanı arkadaşlarınızla paylaşıp almaya hak kazanmak için tamamlamak gerçekten çok zor gibi… Biz her ne kadar denemiş olsak da daha başaramadık 🙂 Ancak 74 TL olanı genelde ilk kullanıcılara direk veriyor yada birkaç kişiyi de linkinize tıklatınca almaya hak kazanıyorsunuz.

TAVSİYE KONU : Aliexpress Vergi Dahil Ürün Satan Mağazalar

74 TL değerinde yaani Aliexpress 10 Dolarlık kuponu almaya hak kazandıktan sonra ise hesaba tanımlanması için kartımızdan 1 dolarlık doğrulama için çekim yapmak istiyor. 1 doları çektikten sonra ise bazen geri gönderse de bazen iade yapmadığını belirtmeliyim. Bu arada bu bir dolarlık çekimler için sanal kart kullanarak işlemlerinizi halletmeniz daha güvenli olabilir.

Ve son olarak 10 dolarlık kupon hesabımıza tanımlanıyor. 74 TL üstünde olan herhangi bir ürünü alırken bu indirimi de kullanarak artık satın alabilirsiniz 🙂 Aliexpress hakkında merak ettikleriniz için bana yorum atabilirsiniz.